פסטיבל העיר דובאי (DFC) הוא רובע מודרני ומשפחתי, שצבר פופולריות עצומה בפרק זמן קצר יחסית. פיתוח מסיבי זה של 5.2 מיליון מ"ר המשמש לאורך נחל דובאי הוא ביתם של פסטיבל ביי, קניון פסטיבל סיטי של דובאי, ומופע הלייזר, האור והמזרקות הסוחף. אם אתה תייר, לפסטיבל העיר דובאי יש כל כך הרבה מה להציע.

רשימה של שאלות נפוצות על פסטיבל העיר דובאי, כדי ליידע את כל מה שתוכלו לדעת על האזור התוסס בעיר.

מהי עיר פסטיבל דובאי?

פסטיבל העיר דובאי הוא רובע פופולרי בעיר הכולל אפשרויות מגורים, מסחר ובילוי.

היכן ממוקמת עיר פסטיבל דובאי?

DFC ממוקם לצד נחל דובאי. הכתובת היא Crescent Drive, שדרות הפסטיבל דובאי. האזורים הסמוכים כוללים את אל גארהוד, אום רמול, נאד שממה וראס אל חור.

מהם המלונות הטובים ביותר 5 כוכבים בעיר פסטיבל דובאי?

ישנם שני מלונות 5 כוכבים ב- DFC - InterContinental Dubai Festival City ו- Crowne Plaza Dubai Festival City. מלבד אלה, תוכלו למצוא גם את InterContinental Residence Suites בדירוג 4 הכוכבים ב- DFC.

להגיע לעיר הפסטיבלים בדובאי

אם אתה חדש בדובאי או נוסע לכאן לחופשה, החלק הזה של שאלות נפוצות על פסטיבל העיר דובאי אמור להיות שימושי. כך תוכל להגיע לעיר הפסטיבל של דובאי באמצעות אמצעי תחבורה שונים.

כיצד להגיע לעיר הפסטיבלים של דובאי?

אתה יכול להגיע ל- DFC באוטובוס, ברכבים אישיים או במוניות.

האוטובוסים של RTA שיכולים להביא אותך ל- DFC כוללים 24, 32C, 43, 44 ו- 53.

הנוסעים במכוניות אישיות יכולים להגיע ליעד דרך שייח זייד ויוצאים ביציאה 58 בגשר אל גארחוד. באופן דומה, הנוסעים מכביש אל חייל יכולים להגיע דרך אל ג'אדף ולעבור במעבר מפרץ ביזנס כדי להגיע ל- DFC. אם אתם מגיעים משרג'ה, רחוב רבאט הוא דרך טובה לקחת. 

איך להגיע לעיר פסטיבל דובאי במטרו?

המטרו של דובאי, בנקודת זמן זו, אינו משרת ישירות את פסטיבל העיר דובאי. עם זאת, אתה יכול לקחת אוטובוס מתחנת המטרו של האמירויות (הקו האדום), שנמצאת במרחק של 8 דקות בלבד מהרובע.

תחנות אחרות בקרבת מקום כוללות את תחנת המטרו קריק ותחנת המטרו אל ג'אדאף המשרתת על ידי הקו הירוק של המטרו דובאי. תוכלו להגיע לשתי התחנות בפחות מעשר דקות דרך מעבר מפרץ ביזנס. בשתי התחנות יש אוטובוסים המשרתים DFC.

תחנות אוטובוסים בעיר פסטיבל דובאי

מספר תחנות אוטובוס ממוקמות גם סביב השכונה, בעיקר ליד קניון פסטיבל העיר דובאי ושכונות המגורים אל באדיה. תחנת האוטובוסים של פסטיבל דובאי, מרכז הפסטיבל, היא הקרובה ביותר לאיקאה. 

עד כמה מרכז העיר דירה לקניון פסטיבל דובאי?

זה בערך 30 דקות נסיעה להגיע ל- DFC ממרכז העיר דיירה.