כתב ביקר וצילם אלן שטרסברג מנהל קבוצת טיול בדובאי ואבו דאבי - מידע למטייל העצמאי

ביום הטיול השלישי שלכם באבו דאבי תעשו את דרככם אל האי יאס (Yas), שמלא בשפע של אטרקציות לכל המשפחה. קיימים שלושה פארקי שעשועים מהנים במיוחד – עולם הפרארי, עולם המים ועולם האחים וורנר - שללא ספק שווה להגיע וליהנות בהם. אנו נכניס במסלול זה רק את עולם הפרארי ואת עולם המים, אך אם אתם רוצים לבקר בשלושת הפארקים, אתם יכולים להוסיף יום-יומיים נוספים למסלול הטיול שלכם ולבקר גם בעולם האחים וורנר. מידע נוסף על עולם האחים וורנר תמצאו בסוף המדריך שלנו, בחלק שתחת השם "אטרקציות נוספות שאפשר לשלב". ליום השלישי שלכם אתם יכולים לרכוש את הכרטיס המשולב של עולם הפרארי ועולם המים של יאס.

תפתחו את הבוקר בעולם הפרארי (Ferrari World) – כנראה שבאבו דאבי אוהבים מאד את רכב הפרארי, שכן הם הראשונים בעולם שהקימו פארק שעשועים שהנושא שלו הוא פרארי. בשנת 2018, הפארק זכה בתואר "פארק השעשועים המוביל במזרח התיכון". בין היתר, תוכלו למצוא כאן את רכבת ההרים המהירה ביותר בעולם, שמגיעה למהירות של 240 קילומטרים לשעה תוך 4.9 שניות בלבד. לצדה תמצאו גם את רכבת ההרים עם הלופ הגבוה ביותר בעולם, שמגיע לגובה של 63 מטרים. וכמובן, איך לא, תוכלו לקחת חלק בתחרויות מירוץ של קרטינג.  אם אתם בעניין של שופינג, תוכלו למצוא את הקניון הגדול באבו דאבי ממש בסמוך.

דמי הכניסה יקרים.

שעות הפתיחה: שעות הפתיחה משתנות בהתאם לעונה, כך שמומלץ להתעדכן בשעות הפתיחה המדויקות באתר הרשמי של עולם הפרארי. בדרך כלל, הפארק נפתח סביב 12:00 בצהריים ונסגר סביב 20:00-21:00 בלילה.

כמה זמן מומלץ לבקר? כשעתיים-שלוש.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של עולם הפרארי.