איחוד האמירויות יכול להיחשב בקלות אחת המדינות הפוטוגניות בעולם - והתמונות שהועלו למדיה החברתית מהוות הוכחה לכך.

אם יש לכם תמונה מושכת את העין של איחוד האמירויות הערביות שאתה רוצה לחלוק וגם אפשרות לזכות בסכומי כסף לא מבוטלים.


כאן באיחוד האמירויות הערביות, יש תמריץ גדול עוד יותר להחליק את הטלפון החכם או המצלמה וללכוד את המדינה היפה הזו שאנחנו מכנים בית. #WorldsCoolestWinterChallenge # של איחוד האמירויות הערביות מזמין אתכם לשתף את התמונות או הסרטונים של איחוד האמירויות כדי לקבל את מירב הסיכויים שלכם לזכות בסכום של 50,000 דולר.

תחרות המדיה החברתית החלה כבר ב -15 בדצמבר, ותמשך עד 25 בינואר.

כדי להיכנס, כל שעליכם לעשות הוא לצלם או סרטון (באורך של עד דקה) של האטרקציה התיירותית המועדפת עליך, פלא הטבע או נקודת ציון איקונית באיחוד האמירויות, ואז לשתף את היצירות שלכם באינסטגרם או בטוויטר, באמצעות #WorldsCoolestWinterChallenge#

במה תוכלו לזכות ב- #WorldsCoolestWinterChallenge#?

בארבעת השבועות הראשונים יהיו שני זוכים שבועיים, אשר יקבלו 25,000 דולר. ואז, בין התאריכים 15 עד 25 בינואר, יתקיימו שני פרסים גדולים של 50,000 דולר.

הכל חלק מקמפיין החורף באיחוד האמירויות, בשיתוף פעולה עם דו. הקמפיין הושק בשבוע שעבר, ומטרתו לעודד לחקור את הסביבה , מהמדבר לחוף הים, רכסי הרים ועד נופי ערים.

פאהד אל חסאווי, ממלא מקום מנכ"ל, דו, אמר: "על ידי השקת #WorldsCoolestWinterChallenge#, אנו מעצים את הציבור לספר את סיפורו ומשקף את איחוד האמירויות מהפרספקטיבות הייחודיות שלו. אנו מזמינים אותכם לצאת להרפתקאות בחורף הזה. האתגר חוגג את המגוון של איחוד האמירויות, תוך שהוא מאחד את הקהילה ומפיץ אווירה חיובית כשאנחנו מוכנים לקבל את פני השנה החדשה, "

זקוק לקצת השראה ל- #WorldsCoolestWinterChallenge#  של איחוד האמירויות הערביות? 

באדיבות fayez_photos

באדיבות fayez_photos