תאמינו או לא אבל גם בארץ היוקרה והשפע אפשר לעשות מגוון רב של דברים מדהימים ללא כל עלות. בין אם זה בתחום התרבות, ההיסטוריה, הטבע או סתם כמה אטרקציות ומקומות רגועים לביקור. דובאי הולכת להיות חוויה מדהימה גם לאלה שלא מעוניינים לבזבז הרבה.

מהבדיקה שלי, מצאתי כ-39 מקומות שהכניסה היא בחינם.

הנה מספר דוגמאות מתוך הרשימה המפתה שהכנתי שידועה למקומיים ולא ידועה לרוב התיירים ואפילו גם..................

מגלשת מים לכבוד יום ההולדת שלך

מכל הדברים שאיתם כיף לציין את היום בוא הגעת לעולם, מה יותר שווה ממגלשת מים? פארק המים Atlantis The Palm’s, ייתן לך כניסה חינם במידה וזה יום ההולדת שלך. יש להירשם באתר שלהם מראש.

כתובת: Atlantis The Palm, Palm Jumeirah

שעות פתיחה : כל יום 10:00 ועד השקיעה.


Alserkal Avenue

האזור ההיפי והאומנותי של העיר, תוכלו למצוא גלריות אומנות, רחבות הופעות ואפילו להתענג על הקולינריה המקומית. האזור הזה שבעבר היה אזור תעשייתי החליף את כל מהותו וכרגע מוקדש כולו לציורי קנבס ואומנות. ישנם הרבה מקומות ביקור ללא עלות באזור זה, מגלריות אומנות ועד חנויות.

שעות פתיחה: שבת-חמישי 10:00-19:00

Antique Museum

למרות שמו, מקום זה הוא פחות מוזיאון ויותר כמו בזאר מקומי. הסמטאות הצרות מלאות בדוכני עתיקות ותכשיטים שמקורם באסיה ובמזרח התיכון. התהלכות באזור בהחלט תהווה חוויה אוטנטית אמיתית ללא עלות.

כתובת: 19 12 B St – Al Quoz – Dubai

שעות פתיחה: כל יום מ 9:00-20:30


Al Fahidi Historical Neighbourhood

קחו הפסקה של יום מגורדי השחקים והשפע של דובאי ולכו לראות איך היא הייתה בימים שלפני כל העושר. מספיק להסתובב ברחובות השכונה בשביל לשאוב את ההיסטוריה של הרחובות ולרגע להבין איך בכלל נוצרה כל המעצמה הזו.

כתובת: Al Fahidi, Bur Dubai

שעות פתיחה: כל יום 7\24

Camel meuseum

אוהבים גמלים? יש לכם חשק להכיר אותם לעומק? החיות המדהימות האלה הן חלק חשוב בתרבות של דובאי עד עצם היום הזה. במוזיאון תוכלו ללמוד איך המקומיים הסתמכו עליהם על מנת לשרוד וכל המקום מוקדש ליצור המרשים הזה.

כתובת: Al Shindagha Historical Area, Bur Dubai

שעות פתיחה: ראשון-חמישי 8:00-14:00

Coins museum

למרות שהיום רוב השימוש שלנו הוא בכרטיס פלסטיק, אי אפשר להתעלם מהחשיבות של מטבעות בחיינו. מוזיאון זה מהווה בית לממצאים היסטוריים של הכסף באמירויות לאורך ההיסטוריה. המוזיאון מספק חוויה מרתקת ללא שום עלות

כתובת: Al Shindagha Historical Area, Bur Dubai

שעות פתיחה: ראשון- חמישי 8:00-14:00

רכיבה על אופניים ב-Al Qudra

מסלול יפיפייה של כמה עשרות קילומטרים. אין צורך לרכב את כולו אך כמה שתעשו יותר ככה תהנו מהיופי של האזור, נסו לא להגיע בשעות החמות ואפילו אני ממליץ לצאת לפנות בוקר ולצפות בזריחה מהמסלול.

כתובת: Al Qudra.

שעות פתיחה: כל יום 7\24

ויש עוד ועוד ועוד מקומות ואירועים בחינם שיכולים למלאות לך את היום.