משרד המדיה של ממשלת דובאי – הודיעה ב- 24 בינואר 2022

תורגם מאנגלית. בניסיון להיצמד למקור

האסטרטגיה הרב-צדדית של דובאי להישאר פתוחה, בטוחה ונגישה מזכה אותה בתואר כיעד עולמי ראשון ב-TripAdvisor Travellers' Choice Awards 2022 וזה מגשים את חזונו של מוחמד בן ראשיד להפוך את האמירות לעיר הטובה בעולם לחיות ולעבוד בה.

מחלקת הכלכלה והתיירות של ממשלת דובאי ממשיכה לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם בעלי עניין ושותפים כדי להבטיח זרימה קבועה של נוסעים עסקיים ונופש לעיר.

התמונה באישור ממשלת דובאי

דירוגה של דובאי כיעד מספר 1 בעולם ב- Tripadvisor Travellers' Choice Awards 2022 העניק לעיר אבן דרך בשנה החדשה ויחזק את הדחף שלה להשיג את החזון של הוד מעלתו שייח' מוחמד בן ראשיד אל מקטום, סגן נשיא וראש ממשלת איחוד האמירויות ושליט דובאי, להפוך את דובאי ליעד המתויר ביותר ולעיר הטובה ביותר לחיות ולעבוד בה.

דובאי נבחרה למקום הראשון ברשימה העולמית של פרסי ה- Tripadvisor Traveler's Choice עבור היעד העולמי הטוב ביותר, היעד מס' 1 בעולם לאוהבי ערים ויעד מס' 4 עבור 'אוהבי אוכל'. זכייה בשלושת השבחים היא הישג משמעותי עבור דובאי, שכן הפרסים נקבעו על פי האיכות והכמות של ביקורות ודירוג יעדים עצמאיים של מטיילים על פני מקומות לינה, מסעדות ופעילויות במשך 12 חודשים מה-1 בנובמבר 2020 ו-31 באוקטובר 2021.

תמורה באישור ממשלת דובאי

הוד מעלתו, הלל סעיד אלמארי, מנכ"ל מחלקת הכלכלה והתיירות של דובאי (DET), הגיב: "בהשראת המנהיגות בעלת החזון של הוד מעלתו של שייח' מוחמד בן ראשיד אל מקטום, העיר אימצה אסטרטגיה רב-כיוונית להתמודדות עם מגפת הקורונה. כולל שורה של יוזמות ששיפרו עוד יותר את התחרותיות והאטרקטיביות הגלובלית כיעד רב-פנים. זהו באמת רגע גאה עבור דובאי לקבל אישור כיעד הגלובלי המוביל, ומאשר מחדש את הצעדים הנחרצים אך נבונים שנקטה דובאי כדי לנווט בבטחה ולהאיץ אתגר גלובלי חסר תקדים זה.

"הישג זה מעיד גם על הדינמיות, החוסן והנגישות של דובאי וכיצד אנו ממשיכים לספק רגעים מוצלחים של עונג לתושבים ולמבקרים, ובסך הכל, לספק את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות וחווית אורח הטובה ביותר בכל נקודות המגע התיירותיות שלהם. מהגעתם לעיר ועד יציאתם. זה גם מצביע על שיתוף הפעולה ההולך וגובר בין מחלקת הכלכלה והתיירות של ממשלת דובאי לבין השותפים מקומיים ובינלאומיים כאחד, כדי למקם את דובאי כמרכז עולמי לעסקים ולפנאי, כמו גם לבנות על האישורים שלה כיעד לאירועים בינלאומיים עם הצלחת אקספו 2020 דובאי וחגיגות יובל הזהב של איחוד האמירויות".

התמונה באישור ממשלת דובאי

כאחד היעדים הראשונים בעולם שנסגר עקב הקורונה, אחר כך נפתח ונשאר פתוח, הניהול היעיל של דובאי של המגיפה והיוזמה המוקדמת להוביל את ההתאוששות התיירותית העולמית החזירו את אמון הנסיעות ומיקם את העיר כאחד היעדים הבטוחים ביותר. הדיאלוג המתמיד ושיתוף הפעולה בין DET לבעלי עניין הבטיחו שהמערכת האקולוגית הייתה מיושרת בקידום קולקטיבי של דובאי כיעד חובה, תוך הדגשת הצעת היעד המגוונת ומחזקת את המסר שהעיר פתוחה ובטוחה עבור מטיילים מקומיים ועולמיים. דובאי גם השיקה יוזמות להקלת חסמי הכניסה עבור נוסעים עסקיים ונופש, כמו גם יוזמות תושבות ארוכות טווח המציעות מסלולים למעורבות עמוקה יותר ואריכות ימים עם דובאי.

תמונה באישור ממשלת דובאי

עיסאם קזים, מנכ"ל, תאגיד דובאי לשיווק תיירות ומסחר (DCTCM) בממשלת דובאי, אמר: "היכולת של דובאי להתפתח ולהסתגל, ולהתמקד בגישה מגוונת לשווקים בינלאומיים היו קריטיים בהבטחת שהעיר תמשיך לשמור על מעמדה כ- יעד עסקי ופנאי מוביל ומרכז חיים גלובלי. בזכייה בפרס הנחשק הזה אנו מעריכים את התמיכה המוענקת על ידי השותפים שלנו בכל רחבי העולם, על שהאירו אור על המגוון של ההיצע שלנו, וייצגו את העיר בצורה כה טובה בזמנים מאתגרים אלה. יש לנו תחזית חיובית לשנת 2022 ואילך, כאשר אנו ממשיכים לתעדף מאמצים לחיזוק המערכת האקולוגית השיתופית ולהגביר את היקפי התיירות באמצעות קמפיינים גלובליים שנועדו להציג את העיר כמקום מפלט מושלם עבור מטיילים מכל הדמוגרפיה והפלחים".

תמונות באישור ממשלת דובאי

צמיחת התיירות בדובאי צוברת קצב שנתמך על ידי שוק מקומי חזק וביטחון גוברת בתעשייה ובקרב מטיילים, במיוחד עם השקת חיסונים ותוכניות חיזוק ברחבי העולם. על פי הנתונים האחרונים שפורסמו על ידי DET, דובאי קיבלה את פני למעלה משישה מיליון מבקרים בינלאומיים בין ינואר לנובמבר 2021, מה שעולה על 5.5 מיליון התיירים שביקרו בדובאי במשך כל 2020. במהלך תקופה זו של 11 חודשים, 743 בתי מלון עם למעלה מ-136,000 חדרים פתחו את שעריהם גם לאורחים, ברמות תפוסה חזקות של למעלה מ-60 אחוז, שהוא בין שיעורי התפוסה הגבוהים ביותר בעולם. Expo 2020 Dubai גם תרם תרומה גדולה ליצירת מודעות לדובאי ומשיכת מבקרים נוספים לעיר. מאז הפתיחה ב-1 באוקטובר 2020, אקספו 2020 משך יותר מ-10 מיליון ביקורים של תושבים ומטיילים ברחבי העולם.