למלון הצף, ליד המרינה של דובאי, יהיו שישה בתים צפים ...

דובאי אינה זרה למלונות מרשימים על קו החוף, אך התפתחות חדשה זו מבטיחה לקחת את העוגה בהימור הימי. אתר הנופש הצף ארמון הים נבנה בימים אלה, עם תוכניות להחנות את המלון הצף המפואר ליד המרינה של דובאי.

הפיתוח 600 מיליון דולר, ממספנת סיגייט וקבוצת אל בהראווי, כולל שישה בתים צפים של נפטון המחוברים למלון היוקרתי.

לדברי מוחמד אל בהרווי מקבוצת אל בהראווי, הבנייה מתקרבת לסיום הבתים עם זכוכית, כאשר 95 אחוז מהעבודות כבר בוצעו. "העבודות שנותרו יסתיימו בעוד חודש, ואילו כל הפרויקט יסתיים בסביבות 65 אחוזים", הוא אומר.

אם יש לך 20 מיליון דולר מגניבים ששורפים חור בכיס שלך, אתה יכול להצטרף לקולקציה בלעדית של בעלי נכסים, כאשר הראשון מבין שש הווילות בנפטון תפס לאחרונה איש עסקים בדובאי.

הווילות הצפות של נפטון, המתוארות כשילוב של יאכטה ובית, יתפרשו על פני שתי קומות, עם מרפסת, אזור אירוח על הגג ובריכת שחייה פרטית. בפנים ישנם ארבעה חדרי שינה, שישה חדרי אמבטיה, מטבח, סלון וחדרי צוות. חללי הפנים עוצבו על ידי מותג מכוניות היוקרה אסטון מרטין, עבור אותה תוספת תוספת.

ואם נמאס לכם מהנוף, תוכלו להחליף דברים. הווילות הצפות הללו יכולות להפוך לבית הנייד האולטימטיבי מכיוון שהמבנים מורשים למעשה כמו יאכטות, כך שתוכלו לעגן ולעזור להפליג בכל פעם שהמצב תופס אתכם.

לקבלת מידע נוסף על מלון ים פאלאס הצף ונפטון בתים צפים בדובאי , או פשוט לחלום בהקיץ על בעלות על בית, בקרו בכתובת : seagateshipyard.com