שחברת אמירייטס תתחיל להגיע מישראל לדובאי, צפויות לכם הפתעות. שיעצימו את חוות הטיסה. קראו את המאמר עד סופו.

מכירים מישהו שנוסע לדובאי באמצעות חברת התעופה אמירייטס? אמרו להם להישאר בכרטיס העלייה למטוס ברגע שהם מחוץ למטוס ולשמור עליו במקום בטוח ומאובטח.

למה? ובכן, העברת פיסת המידע החשובה הזו אליהם תעזור להם להשיג מבצעים והנחות נהדרות בלמעלה מ -450 מסעדות, יעדי פנאי וחנויות קמעונאיות ברחבי דובאי.

כל זה מתאפשר מכיוון שחברת התעופה מחזירה את My Emirates Pass - שהופך למעשה את כרטיס העלייה לאמירויות לכרטיס חבר.

לקוחות Emirates הטסים לדובאי בין התאריכים 1 בינואר עד 30 בספטמבר 2021 יכולים לנצל את ההצעות הבלעדיות על ידי הצגת כרטיס העלייה לאמירויות ותעודה מזהה תקפה בכל אחת מהמקומות המשתתפים בעסקה.

רוצה לנסות מקום אוכל חדש, לקבל טיפול בספא או שאולי מתחשק לך לתפוס את ההופעה חיה אגדית של דובאי, לה פרל, לראות את דובאי מלמעלה או לבקר בפארק שעשועים, אתה יכול לעשות הכל במחיר נמוך יותר רק על ידי הצגת כרטיס העלייה למטוס.

כדי להמתיק את העסקה נוספת, ניתן להשתמש ב- My Emirates Pass גם בערים אחרות באיחוד האמירויות הערביות. רשימה מלאה של שקעים המשתתפים תמצאו כאן . הם מסווגים תחת קמעונאות וקניות לטיפולי ספא, חוויות פנאי ואוכל.

החדשות הטובות ביותר. ניתן להשתמש בו מספר פעמים גם אם הוא נמצא באותו מקום - לא נשאלות שאלות.

זכרו, תזדקקו לדרכון ורק אדם אחד יכול להיעזר בהנחה על כרטיס עלייה למטוס אחד (אלא אם כן צוין אחרת). לא תוכל למסור את כרטיס העלייה למטוס לאף אחד אחר לשימוש.