במוזיאון האשליות בחנו את גבולות התפיסה שלכם. המוזיאון משתרע על שטח של כ 450 מ"ר וכולל יותר מ -80 תערוכות אינטראקטיביות, אשליות אופטיות, כיווני מוח, סטריאוגרמות והולוגרמות, כמו גם חדר משחקים עם חידות כדי לאתגר את הנפש. הוא הגדול ביותר בשרשרת המוזיאונים שהחלה בקרואטיה. כוללת מנהרת מערבולת; חדרים כמו חדר הפוך, חדר איימס מעוות בגודל, חדר נגד כוח המשיכה, חדר אינסוף, התקנת ראש-על-מגש ומראה אמיתי. אל תחמיצו את חדר המשחקים, בו תוכלו לשחק, להתחרות וללמוד עם משחקי דילמה והיגיון, מוחות מוח וחידות עץ.

מוזיאון האשליות אידיאלי למשפחות, אינסטגרמים ולמי שמחפש חוויה אחרת בדובאי.

אל תשכחו את המצלמה שלכם; המוזיאון מיועד לצילומים.

ילדים מגיל 4 ומטה נכנסים בחינם. המוזיאון נגיש לכיסאות גלגלים ועגלות.

מוזיאון האשליות ממוקם בפתח אל סיף, ליד נחל דובאי. אל סיף מציע שירות חניה תת קרקעי ונגיש באמצעות מוניות מים . זה בערך 10 דקות הליכה מתחנת המטרו אל פהידיו -20 דקות הליכה מתחנת המטרו Burjuman .

פתוח מדי יום משעות הבוקר עד שעות הלילה המאוחרות. זו אופציה נהדרת כשחם מכדי להיות בחוץ. תכננו להיות שם לפחות 60 דקות - ויותר אם אתה רוצה להשקיע יותר זמן במשחקים ובפאזלים בחדר המשחקים.

יעד מורשת ותרבות עם טיילת על קו המים בדובאי. יעד לאורח חיים ובידור, והוא כולל כ -500 מסעדות, חנויות, גלריות אמנות, אפשרויות בילוי, שוק מסורתי, שווקים באוויר הפתוח ושווקים צפים.

חפש בגוגל > כרטיס כניסה איך לעקוף את התור מוזיאון האשליות Museum of Illusions