דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 5 בדצמבר 2021:

Infiniti Art ו - Culture Spaces Digital הודיעו על שותפותם להציג את עתיד האמנות בדובאי, בתערוכת אינפיניטי דה לומייר - הגלריה לאמנות דיגיטלית הגדולה והמודרנית ביותר במדינות המפרץ הערבי, הממוקמת בלב מרכז העיר דובאי, בקניון דובאי - אחד מציוני הדרך הבולטים בעיר.

בשיתוף פעולה עם תרבות מרחבים דיגיטליים, מהחלוצים הנודעים ביותר ביצירת מרכזי אמנות דיגיטלית וחוויות דיגיטליות סוחפות, אינפיניטי ארט מציעה פלטפורמה חדשה וחדשנית לחלוטין ליצירות אמנות ותרבות מבוססות טכנולוגיה, ובכך תורמת לחיזוק מעמדה של דובאי כעיר העתיד.

אינפיניטי דה לומייר הוא מושג מודרני ומתוחכם, המשתרע על פני 2,700 מ"ר בקניון דובאי כדי להחיות אמנות עכשווית ויצירות אמנות איקוניות באמצעות 130 מקרנים ו -58 רמקולים, כמו גם 3,000 תמונות דיגיטליות מדהימות בטכנולוגיות ברזולוציה גבוהה. הודות לחזית הדיגיטלית הגדולה ביותר בקניון דובאי, המהווה תצוגת אור מפוארת של יצירות אמנות בגודל 200 מ"ר, כל המבקרים בקניון יוכלו ליהנות מקונספט חי של אמנות דינמית, ואילו טרקלין אינפיניטי דה לומייר מציע להם חוויה שאין שניה לה, אליה ניתן להגיע רק מתוך הקניון. זה פתוח לכולם.

לראשונה באזור, התושבים והמבקרים יוכלו ליהנות מחוויה בלתי נשכחת השוקעת את עצמם כפי שהם עדים. להחיות את יצירות האמנות סביבן לחוויה מסנוורת שמעניקה להם גם בידור וגם מידע. התערוכות "ואן גוך", "חלום יפן" ו"שירה "יתקיימו בו זמנית במסגרת תערוכת אינפיניטי דה לומייר, ותעביר את המבקרים בעולמות דמיון שונים, שם הדימויים מופיעים בצורה של סימפוניה מרגשת נפלאה של אור, צבע, צליל, תנועה וקצב.

אינפיניטי ארט בחרה בקניון דובאי, מקום המפגש הנפלא ביותר, כמיקום המושלם לחוויה המגלמת את עתיד האמנות ומיזוג טכנולוגיות מתקדמות וביטוי אמנותי מדהים. בהתאם לגישה המתקדמת שלה לאמנויות, אינפיניטי דה לומייר מצפה למשוך קהל חדש ומגוון של יותר מחצי מיליון מבקרים מדי שנה, כדי להקים את דובאי כמרכז תרבות מוביל באזור.