לפני 4 שעות NCEMA הודיעה על העדכון במסיבת עיתונאים ...הכנס התקיים על ידי הרשות הלאומית למשבר חירום וניהול אסונות (NCEMA) אמש, יום שלישי 10 בנובמבר. NCEMA חשפה כי איחוד האמירויות מתכנן כעת את התאוששותה מההשפעות שהיו לקוביד 19 על מגזרים חיוניים.הציבור הוזעק להמשיך לעבוד עם הרשויות בכדי להאיץ את התפשטות הנגיף, והצהיר כי למרות שמספר המקרים עלה באיחור, מספר ההחלמות משקף את יכולתו של מגזר הבריאות לשלוט במצב.איחוד האמירויות נכנס לשלב התכנון להחלמה, שיתמקד בהתגברות על הנזקים וההשפעות של קוביד 19 במספר מגזרים. אלה כוללים שירותי בריאות, כלכלה, תעופה, תיירות וחינוך.אולי גם תרצה
 NCEMA שיתפה פרטים על האופן שבו איחוד האמירויות התקדם בהתגברות על המגיפה. צעדים כמו העברת מסרים אסטרטגיים בשפות שונות להעלאת המודעות לכל בני החברה, היו חלק מההצלחה. NCEMA הבהירה כי למרות שעובדות ונתונים מראים כי איחוד האמירויות נוקט בצעדים נאותים בכדי להתגבר על המשבר, אינדיבידואלים אינם יכולים להשתחרר מהצעדים המונעים, שכן ההצלחה בשלב התכנון היא של החברה.

הוועדה אמרה בטוויטר: "אנו מצפים לעבור בהצלחה מעבר לשלב התכנון להחלמה, המהווה צעד חשוב המדגיש את יעילותה של המדינה ונכונותה להבטיח חזרה בטוחה והדרגתית לחיים הרגילים"