זה רשמי: האטרקציה המפורסמת בעולם מאדאם טוסו תיפתח רשמית ב -14 באוקטובר.

מבטיחים חוויה אינטראקטיבית שאין כמותה באזור, תינתן למבקרים הזדמנות ייחודית לצלם עם 60 כוכבים גלובליים ממספר תחומים, כולל ספורט, סרטים, פוליטיקה ועוד, כולל 16 דמויות מהמזרח התיכון.

בנוסף לספריית הדמות המרשימה, יהיו שבעה חדרים בעיצוב מיוחד (כולל אזור מסיבות עם רחבת ריקודים אינטראקטיבית).

למי יהיו דמויות שעווה במדאם טוסו דובאי?

פרצופים מפורסמים שאולי תזהו במאדם טוסו דובאי כוללים את קונור מקגרגור, קיילי ג'נר, המלכה אליזבת השנייה, ג'סטין ביבר, קארה דלינגינג, ויקטוריה בקהאם, אודרי הפבורן, לואיס המילטון ועוד רבים אחרים, כולל הבלקס פאת'י ומוחמד אסף.

כיצד אוכל לרכוש כרטיסים?

בעוד הפתיחה הרשמית היא ב -14 באוקטובר, מספר מוגבל של כרטיסים יהיה זמין להצצה בלעדית ב -8 וב -9 באוקטובר. תוכלו להשיג את הכרטיסים מיד מאתר מאדאם טוסו דובאי . המחירים מתחילים ב -135 דירהם, 110 דירהם לילדים בגילאי 3 עד 11, ואילו מתחת לגיל 3 הם בחינם.

מאתר מדאם טוסו

ניתן למצוא את האטרקציה ב- Bluewaters, קרוב לאיין דובאי שייפתח בקרוב. תיירים ותושבים בכל הגילאים מחויבים לאהוב לחקור את האטרקציה החדשה, המבטיחה זוהר, ספורט, מוזיקה, בילוי והכל תחת קורת גג אחת.

מאתר מדאם טוסו

זו תהיה הפעם הראשונה שהאטרקציה האיקונית עושה את דרכה למזרח התיכון, לאחר שהשיקה מספר מוזיאונים ברחבי העולם במקומות כמו הוליווד, ניו יורק, לונדון, סידני, לאס וגאס, אמסטרדם, טוקיו ועוד רבים אחרים. .

רק כדי לתת לך מושג לגבי רמת הפירוט שנכנסת לעיצוב, כל עבודת שעווה לוקחת לאמן 12 שבועות ליצור. האמן מתעד עד 500 מדידות גוף מדויקות, מוסיף שיער אמיתי גדילי על קווצה, מורח אינספור שכבות של צבעים לבניית גווני העור ועוד '.

מאדאם טוסו דובאי, Bluewaters, נפתחת ב -14 באוקטובר madametussauds.com