דובאי לא מפסיקה להדהים! פלא נוסף מעשה ידי אדם ואטרקציה מושלמת לתמונות הוא אגם האהבה היפה בדובאי.

אגם האהבה המדהים נועד להידמות לשני לבבות משולבים, מה שמבטיח היטב את מעמדו כאחד המקומות הרומנטיים ביותר לבקר בעיר. בואו לגלות עוד על היעד המדהים הזה ועל הדברים המרגשים לעשות כאן!

אגם האהבה הציורי בדובאי, שנפתח בנובמבר 2018, נבנה ביוזמת שייח חמדאן בן מוחמד בן ראשיד אל מקטום - נסיך הכתר של דובאי ויו"ר המועצה המבצעת של דובאי .

אגם האהבה של דובאי הוא פנינה נסתרת תחובה בתוך דיונות המדבר אל סלאם, ונמצא במרחק של 10 דקות נסיעה נעימה מאגם אל קודרה בדובאי . 

למה לא לבקר באגם המדהים הזה בדובאי ולהפוך אותו ליום כיף עם המשפחה, החברים .... או שניהם! 

באגם כולו יש אינספור נקודות מושלמות לסלפי. אגם האהבה הוא המיקום החלומי המוחלט לזוגות המחפשים את הצילום הנהדר הזה בדובאי.

למרות שהאגם ​​שוכן במדבר, נווה מדבר שופע זה הוא ביתם של למעלה מ -170 מינים של בעלי חיים אקזוטיים, פרחים וצמחים. חלק מהצמחים אפילו ניטעו בתבנית ספציפית שנועדה להידמות ללבבות השזורים זה בזה, ממש כמו האגם עצמו. האגם כולו מוקף בסוגים רבים של עצים שונים, כולל מאות עצי זית ושפע של העץ הלאומי של איחוד האמירויות הערביות', הגהאף.

אגם האהבה הוא גם ביתם של מגוון עצום של ציפורים. ללא ספק תתקלו בברבורים שחורים ולבנים שעסוקים בלספוג את השמש ולשחות במים הרגועים של האגם. ציפורים נוספות שתוכלו להבחין כאן הן ברווזים, נשרים ובזים.

קטע קטן של האגם מוקדש לחיים ימיים צבעוניים. המבקרים יכולים לראות דגי זהב ומיני דגים אחרים.

באגם האהבה בדובאי יש קטע רדוד המהווה מקום נהדר לטיול נופי.

אחת הפעילויות הפופולריות באגם האהבה בדובאי היא לערוך ברביקיו עם החברים או המשפחה. ישנם קטעי ברביקיו ייעודיים באגם, פשוט מושלמים ליום של כיף, התרגשות ... ואוכל נהדר!

תוכלו לבלות לילה בלתי נשכח מתחת לכוכבים ליד המים הרגועים של האגם על ידי ניצול מרבית מאתרי הקמפינג המיועדים. הקפידו להגיע מוכנים כאשר הטמפרטורה צונחת בחדות בלילה!

באגם עצמו אין קיוסקים ומסעדות מזון ומשקאות.

מתכננים להגיע לאגם המדהים הזה בדובאי? הנה כמה טיפים שיש לקחת בחשבון לפני הביקור שלך:

  • אסור להאכיל את הציפורים והדגים במתחם אגם האהבה.

  • קמפינג וברביקיו מותרים רק באזורים המיועדים של האגם.

  • אם תרצו לחנות כאן, ארזו שמיכות ובגדים חמים, במיוחד אם אתם מבקרים בחודשי החורף.

אין דמי כניסה לאגם האהוב בדובאי. האטרקציה היא ללא תשלום לחלוטין.

אל קודרה ואגם האהבה הם שני האזורים הפופולאריים ביותר לקמפינג בדובאי, כך שלא במפתיע הם מדורגים בין נקודות המנגל הטובות ביותר בדובאי . אגמים שחובה לבקר בהם ממלאים תפקיד חיוני בקידום תיירות אקולוגית בדובאי .