מה זה טרמפו אקסטרים
?

בפארק הבילויים המשפחתי , טרמפו אקסטרים, תוכלו לזנק לקפוץ בטרמפולינה, לחקור את המערות, לטפס או לשחק בסוגים שונים של משחקי כדור ועוד. זוהי רמה חדשה לגמרי של אטרקציות משחק פעילות, מושלמת לאתגר את כל המשפחה. 

פארק איחוד האמירויות הראשון של טרמפו אקסטרים נפתח בקניון אל עין, לאחר הצלחות אדירות בכווית, עומאן ובקטאר, וכעת אחריו מגיעים פארקים בקניון נחיל בפאלם ג'ומיירה ובקניון דובאי במרכז העיר דובאי.

בפארקים יש הרבה טרמפולינות, עם מגוון של 16 פעילויות קפיצה שונות שהופכות אותו למקום המושלם להתחיל ברמות האנרגיה ולהניע. ליתר דיוק, העיצוב הפלואורסצנטי והתאורה המשתנה בצבע נותנים מימד אחר לפארק בכל דקה. המיקום החדש של פאלם ג'ומיירה בקניון נחיל כולל את יחידת המערות המקורה הגדולה בעולם ( חדש מינואר 2021 ), מלאה בתאים נסתרים, מגלשות ואוצרות סודיים. 

בנוסף, משפחות יכולות לצלול לאזור המשחקיםהגדול ביותר באזור, לפי ערים בעולם, מה שהופך אותו לייצוג אמיתי של החברה הרב-תרבותית של איחוד האמירויות הערביות.

ילדים יכולים לצפות להרפתקה חדשה ומרתקת בכל פעם שהם מבקרים בטרמפו אקסטרים, בעוד שההורים יכולים לבחור להצטרף לבילוי או להירגע ולהתרענן בבית הקפה.

https://trampo-uae.com/

.