7/8/2015 יום שישי

לאחר שנת לילה טובה יצאנו לסיור במפעלBelly Jelly, שכלל סיור והסבר מעניינים על תהליכי הייצור של הסוכריות האלה וגם טעימות. לצערי אסור היה לצלם בתוך המקום. מעניין ומומלץ.

מכאן המשכנו לטעימות במבשלת Budweiser הסמוכה. ניתן לבצע סיור אך ויתרנו והסתפקנו בטעימת 4 סוגי בירה. טעים מאוד, אבל בהתחשב בשעה המוקדמת של הבוקר, יצאנו מעט מתנדנדים.

מכאן המשכנו ליעדנו העיקרי ליום זה, אאוטלט Vacaville העצום. במהלך הבוקר נכנסנו לראות מה יש בחנות של Harry & David, בה מוכרים פופקורן מעולה בטעמים, פירות מעולים עטופים בשוקולד ועוד מעדנים. מומלץ מאוד.

הסתובבנו בחנות ולטשנו עיניים לכל עבר. היתה פינת דגימות והגברת הנחמדה שעבדה שם ראתה עם אילו "קליינטים" יש לה עסק – והמשיכה לתת לנו טעימות לרוב מכל הטוב הזה.

לצערי, היום היה חם מאוד ולא היה סיכוי שהמעדנים האלה ישרדו ברכב עד שנגיע למלון. ועוד, לפי החישובים שלי – היינו כבר עם אפס מקום פנוי במזוודות... ולכן לא יכולתי לקחת כמה וכמה קופסאות של המוצרים המעולים האלה.

לאחר כמה סבבי חנויות אחז בנו הרעב, כך שיצאנו לאכול צהריים בסניף סמוך של הרשת Texas Roadhouse שם אכלנו סטייקים מעולים. סוף סוף בשר כלבבי....

תחילה קיבלנו כמות גדולה של לחמניות מתוקות עם חמאה מלוחה בצד. בשולחן היתה קערה גדולה של בוטנים, ללא קערה לשים בה את הקליפות. מאוחר יותר הבנתי מדוע.

לאחר מכן הגיעו המנות הראשונות – שהיו טעימות מאוד – אבל במחשבה לאחור הן גרמו למילוי מוקדם מדי של הקיבה. כך שברגעים מסויימים, לאחר שהגיעו מנות ה- 16 אונקיות שהזמנו, היה לי לרגע ספק באם נוכל לסיימן. אבל מכיוון שאסור להשאיר מנות מעולות כאלה על הצלחת – עמדנו במשימה בכבוד – ורק היה לנו מעט קשה לקום לאחר מכן לכיוון הרכב...

זו הדילמה שפוגשים מייד בכניסה למסעדה.

עיצוב הפנים במסעדות האלה תמיד מעניין.

לאחר זמן לא ארוך מדי, הגיעו המנות העיקריות.

וכשקמנו (בקושי) לצאת, הבנו מדוע לא היתה קערה לקליפות הבוטנים... מינהג הרשת היא שפשוט זורקים אותן לרצפה. הזכיר לי ביקורים בעבר בספרד, גם שם זורקים את כל השאריות (ניירת וכו') לרצפה.

וכמובן שמכאן חזרנו לאאוטלט, עד הלילה. כאמור אאוטלט עצום בגודלו, שצריך רכב כדי לעבור מחלק אחד לשני...

כדי שלא להיכנס לחרדה (של הספק קניות נמוך) כדאי מאוד לתכנן מראש את נתיב הקניות.... וגם אז לדעת שאין סיכוי לכסות הכל ביום אחד. המקום פשוט עצום.

עשינו השלמות רכישה בחנויות אחרות ולסיום אכלנו גלידה מעולה במתחם סמוך, ב- Fentons Creamery & Restaurant. מומלץ ביותר.

קישור לפוסט הקודם

קישור לפוסט הבא