טיסת לילה מאוחרת ישירות ל- LA. כבר שבוע שאני חושב איך לעבור את 16 שעות הטיסה. בסוף ישנתי די הרבה ובתוספת של 2 סרטים לא רעים - הטיסה עברה באופן סביר.

עם ההגעה לשדה משכנו את הרכב הענק -; Dodge Grand Caravan. הטיפ שקיבלתי לשדרג את הרכב התגלה כמועיל ביותר. היה מרווח רב לכולם, ובעיקר (בדיעבד) -; מקום לכל המזוודות, שמספרן גדל באופן מבהיל לאחר כל הקניות שעשינו.

 כאן החלו יומיים די אינטנסיביים, שכללו ביקור במגוון אתרים בעיר, ביניהן הוילה של Getty, בה גנים יפים ומגוון תצוגות של עתיקות (מומלץ).

וילה גטי

 המשכנו לחוף Santa Monica, חוף Venice ואזור תעלות המים המתוקים Venice Canal Historic District שנבנו בשנת 1905, הנמצאות במרחק קצר מהחוף (מומלץ, אפשר לטייל שם בקלות שעה ויותר).

אזור התעלות

אזור התעלות


תחנות החובה בהמשך היום כללו את השלט של הוליווד, התיאטרון הסיני TCL Chinese Theatre עם הטבעת הידיים והרגליים של מגוון מפורסמים, מרכז הקניות והבילוים בשדרות הוליבוד Hollywood and Highland center, הטיילת הסמוכה לאולפני יוניברסל Universal CityWalk Hollywood, השלט של העיר הוליבוד The Hollywood Sign ועוד.

 ביקרנו גם במוזיאון המדע של קליפורניה Air and Space Center, שם יש מטוס A20 שהוא ״קרוב משפחה״ של מטוס הריגול SR-71 Blackbird וגם את מעבורת החלל Endeavor, שלאחר נחיתתה האחרונה הובאה לכאן במבצע מסובך מאוד שנמשך 68 שעות ברציפות. מרשים ומומלץ.

המעבורת Endeavor

 את היום סיימנו בטיילת הסמוכה לאולפני יובינרסל Universal CityWalk Hollywood.

Universal CityWalk
ושם מצאנו מגוון מסעדות ומעדניות.
Bubba Gump

Universal CityWalk Hollywood