היום קמנו מאוחר מאוד, אחרי השעה שמונה (נדיר ביותר).

ירדנו לאכול ארוחת בוקר בבופה של המלון, עליו קיבלנו המלצות, The Wicked Spoon.
ארוחת בוקר זו היא משהו שלא יאומן, מאות סוגי מאכלים טריים טעימים, החל בסטייקים עסיסיים (בשמונה בבוקר, כן?), ניוקי מעולים, עוגות ועוד ועוד. הבעייה היא שאנו לא רגילים לאכול בבוקר (לפחות לא יותר מיוגורט או כמה עוגיות), היה קשה.

 מכאן התחלנו את סיבוב בתי המלון. התחלנו במלון New York New York, בו רכבת הרים יקרה ומפחידה, עברנו למלון Luxor שבסגנון מצרי, משם למלון Mandalay Bay בו אקווריום עם כרישים (עלות גבוהה, האקווריום בכלל לא מרשים, במיוחד למי שכבר ביקר באקווריומים גדולים בבנגקוק, לונדון, Nausicaá שב- Boulogne-Sur-Mer ועוד. פשוט לוותר).

האקווריום בלמלון Mandelay Bay

האקווריום בלמלון Mandelay Bay

 משם עלינו צפונה במעלה ה- Strip דרך בית m&m. כל הרחובות עמוסים באנשים. חם מאוד, משום מה גם לח, אולי אפקט החממה שנגרם מהעננים (כיסוי 8/8 במשך כל היום). המוני אנשים מקועקעים בכל סגנון אפשרי, שחקני כדורסל ענקיים. במלון שלנו היה כנס שפים. המיני חזר לאופנה. חזרנו למלון שלנו, למנוחה קצרה לפני המופע שהזמנתי להערב.

לאחר המנוחה לקחנו מונית לקצה השני של הסטריפ, , שם המופע שלנו להערב Le Reve.
 חום האימים שבחוץ חייב זאת, כדי שלא להגיע נוטפים מים למופע.

מלון Wynn

בכל אופן, לאחר כמה דקות כבר היינו במקום וצעדנו במרץ לקופת המופע. הגשתי את הוואוצ׳ר ופתאום הבחורה אומרת לי, אתה בטוח שזה היום? אמרתי לה - בטח שבטוח! אבל הפלא ופלא- היא צדקה! מרוב התרגשות הקדמנו ביום הגעתנו למופע... למרות שבתכנית שלי היה רשום באופן ברור שזה למחרת... התקשרתי למשרדי החברה בניסיון לקבל אישורם להקדים, נאמר לי שהאולם מלא.

לאור זאת המשכנו היום בתכנית המתוכננת למחר, והיא הר הגעש במלון מיראז׳ (נמשך אולי 3 דקות ולא שווה את המאמץ), מלון Venetian (הטיילת שלו היתה היפה ביותר מזו של כל בתי המלון שראינו כאן בווגאס - מומלץ, למרות שלא נשארנו למופעים שיש כל חצי שעה באתרים במלון), מלון Treasure Island עם מופע הפיראטים ובתולות הים (צפוף להחריד וממש סתמי) וסיבוב קצר במלון Wynn (לא חיכינו למופע).

 חזרנו למלון שלנו עייפים מאוד. צפינו במופע המזרקות היפה של מלון Bellagio הצמוד למלון שלנו. חזרנו לחדר, מקלחת נוספת - ולישון.

המזרקות של מלון Bellagio