הבוקר קמנו שוב לארוחת בוקר הבופה המעולה של המלון.

לפני עזיבת המלון הקדשתי כמה דקות לצפייה בהמראות ובנחיתות משדה התעופה הנדרסון Henderson הסמוך. נראה שדה עמוס למדי. מה שמעניין שרוב היום רואים מסוקים אזרחיים כמו זבובים בשמיים - לא ברור לי אם אילו שירותי הסעה או תיור או שילוב ביניהם. אבל בכל רגע ורגע יש הרבה מסוקים בשמיים.

לאחר מכן נסענו שוב לאאוטלט הדרומי, להשלמת קניות נוספת - ויצאנו לדרך הארוכה ללוס אנג'לס.

בדרך עצרנו באאוטלט הידוע Ontario Mills, שהוא אכן ענק וש בו הרבה מותגים וחנויות שלא ראינו עד כה, אבל המחירים גבוהים בו באופן משמעותי יחסית לאאוטלטים של ווגאס, כך שקנינו מעט מאוד.

הגענו בחשיכה למלון שלנו בלוס אנג'לס, שם הזדקקו לעגלה שלמה כדי לקחת את המזוודות ושקיות הקניות שלנו לחדר... לאחר מנוחה קצרה ירדנו לבאר של המלון לאכול משהו קל - ולישון כדי לאגור כוחות לפעילות של מחר.

מה שכדאי לציין הוא שכל העיר הזאת (ווגאס) חייה על טיפים. מצפים ממך לתת טיפים לא מבוטלים לכל אחד - החל מהחדרנית, המלצרית בדר האוכל, ה- Valet שמסיע לך את הרכב מהחנייה (ולא תמיד יש חנייה עצמית) וכו׳ וכו׳. למשל, בעיירות בהן היינו בימים הקרובים, ממש ״ממליצים״ לתת טיפ בין 15-20%, ואף מחשבים לך בחשבונית - כדי ״להקל על החישוב״... כך שדי הרבה כסף (עשרות דולארים) הולכים מדי יום על טיפים. מצד שני התחושה היא שהטיפים מהווים מרכיב ניכר מהכנסתם של האנשים האלה, שכנראה לא ממש מרוויחים שכר סביר.

 את הלילה עשינו במלון InterContinental Los Angeles Century City at Beverly Hills, שהתגלה כמלון נוח.