היום הוקדש ברובו לפארק בלבואה Balboa.

מדובר כפארק רחב ידיים, עתיר מוזיאונים וגנים. חלק מהאטרקציות היא חינמי. אנחנו רכשנו כרטיס חד-יומי, שמאפשר לבקר ב- 5 מוזיאונים בתשלום.

 תחילה נכנסנו למוזיאון הטבע theNAT - San Diego Natural History Museum, שכלל גם כמה סרטי 3D ואנו ראינו את זה שעל הממותות Mammoth. התצוגה כללה גם דגם של תינוקת הממותה השעירה Lyuba, שהתגלתה בסיביר ב- 2007.

Balboa Park

Balboa Park

 לאחר מכן טיילנו ברחבי הפארק ונכנסנו למוזיאון הרכבות המעניין -; הרבה מאוד דגמי רכבות עובדים, שנבנו (כולל כל התפאורה שמסביב) בהשקעה של אלפי שעות, ע"י קבוצות של מכורים לנושא.

Balboa Park

 בהמשך נכנסנו למוזיאון התעופה, שכולל אזור של מוזיאון Ripley's Believe it or Not, בתשלום נוסף של 5$. מוזיאון התעופה San Diego Air & Space Museum היה מעניין עבורי, כלל לא מעט מטוסים ממגוון תקופות, סרטים וציוד.

Balboa Park

את ארוחת הצהריים אכלנו במסעדה מהירה שנמצאת במרפסת של מוזיאון התעופה, כך שנהניתי לראות מספר גדול של מטוסים הבאים לנחיתה בסוף הפיינל לשדה התעופה של סאן דייגו KSAN בגובה של 250-300 רגל מעפ״ש בסה״כ ועוברים במרחק של כ- 200 מטר מאיתנו (לאור מיקומו ״השקוע״ משהו של שדה התעופה, המטוסים עוברים ממש 150 רגל מעל לכביש המהיר - לי זה היה ממש מעניין).

 משם המשכנו לרובע Gaslight Quarter, שהוא רובע עתיק ורובו ככולו מסעדות ופאבים, שהיו מלאים עד אפס מקום (היום יום ראשון). ברובע מצאנו סניף של גלידת גיררדלי Ghirardelli האהובה עלינו ואכלנו Sundae מלא פאדג׳ שוקולד. ברובע הזה לא מצאנו שום דבר מיוחד. הוא קצת הזכיר לי את Ybor City שבטמפה, פלורידה, אבל הוא הרבה יותר גדול ומושך. עם זאת, לא מצאנו מקומות בילוי מעבר למסעדות ופאבים כאמור.

Gaslamp Quarter

 משם חזרנו לרובע La Jolla, כדי לצפות בשקיעה. היום הסתובבנו קצת לאורך החוף ומצאנו את ה- coves, שהם בעצם מעין מערות שנחצבו ע״י הגלים המכים שוב שוב בחוף.

La Jolla

La Jolla

 אזור ה- Coves נחשב למקום יפה לצפייה בשקיעה ובמי הים המשנים את צבעם. כך אכן היה.

La Jolla

 את ארוחת הערב אכלנו במסעדת Bubba's Smoke House BBQ הטעימה שב- La Jolla וחזרנו למלון.