המשך היופי בשמורת צובה וסובוטה בבוצואנה

הדרך

עירה בדרך

הדרך בין העצים

גירפות

קבלת הפנים בערב במלון

הדרך החולית הכינה לנו לא מעט תקלות:) תקר הוחלף תוך 5 דקות. התברר שיש ברכב 6 גלגלים רזרביים. בנוסף הוצא מעט מהאוויר בגלגלים, כדי להקל על התמרון בחול. המדריך חפר עם טוריה מתחת לגלגלים עד שהצליח לצאת למרות הקרשים שנאספו והונחו מתחת לגלגלים, הרכב מכיל ציוד רב ,כל פינה מאוכלסת כולל מים אוכל ועוד, מיועד לכל תרחיש כמעט :) במזל למעט 5 תקרים שזה כנראה רגיל במקום לא היו תקלות נוספות.

בכניסה לפארק סובוטה עברנו שוב בדיקה, ע"י הצבא, אנשי הטבע ומשטרה. הרכב עבר שוב בנוזל מיוחד נגד "אבולה" ומי שהולך עבר על משטח מיוחד עם הנעלים.

הגענו מאוחר למלון. להזכירכם ששום רכב למעט מורשים באישורים מיוחדים לא מורשים לשהות בחוץ אחרי השעה 18:30.

קבלת הפנים במלון הייתה נפלאה, קבלו אותנו במגבות לחות ריחניות כדי לנגב את החול שדבק בנו ושתיה קרה. יש במקום רמפות לחדרים.

והמלון יהיה נגיש לגמרי בעתיד. הוא בשלבי בנייה. אין אינטרנט.הכל אקולוגי. יש תאורת חרום שפועלת כל הלילה ותאורה רגילה כבית כאשר אחרון האורחים פורש לחדרו. לשעת צרה חס וחלילה קבלנו צפצפה פומפה שמזכירה "חוקן קטן" שלא נזדקק:) הסגל בא לקחת אותנו מהחדרים והחזיר אותנו כי לא מסתובבים לבד בשטח אחרי שמחשיך.

פרשנו מוקדם למקלחת, בבוקר, מצאתי את עצמי על הרצפה למזלי על השמיכה. המיטה הייתה צרה מאוד ובלי לשים לב התגלגלתי. למזלי לא נפגעתי. אם מעט עזרה הצלחתי לעלות על הברכיים ומשם חזרה אל המיטה , הנושא נשכח. לא קרה כלום למזלי. ללא סימנים כחולים ואחרים :).

בשעה 06:30 לקחו אותנו מהחדר לחדר אוכל. הלחם היה עוגה דחוסה. במקום אכלתי פתית שהספיקה בהחלט עם החול מסביב:).

בשעה 07:00 יצאנו מהמלון המקסים לראות נמרים ועוד.

חיפוש אחרי גורי נמרים