אנחנו מגיעים לבאניוס אחר הצהרים. הרחובות נחמדים. ממול ההרים הגבוהים ביניהם הר הגעש טונגראווה שנגיע אליו לאחר התארגנות במלון בתקווה לראות טוב יותר. בינתיים עושים סיבוב בעיר. באניוס במלאו הדרה. השעה עשרים לארבע. עדין אור.

גן שעשועים

בדרך למלון

המלון לה פלורסטה הנגיש והפורח כשמו כן הוא בו שהינו. מה צריך עוד עם פריחה כל כך יפה. רוכבים לעבר ההרים

תמונה אופיינית לבאניוס רכיבה על סוס בדרך להרים.

 באניוס היא עיר תירותית שחייבים לעבור דרכה בדרך לטרקים,רפטינג או למקומות אחרים בסביבה. עיר יפהפיה ומיוחדת זו שוכנת באזור הררי המרכזי או הסיירה אוסטה של המדינה על גבול האמזונס. אקוודור מחולקת לשלושה חלקים. החלק המערבי שהוא אזור החופים. מרכז המדינה שהוא האזור ההררי. ואזור המזרחי,אזור הגונגלים. באניוס נמצאת באזור שבין האורינטה לגונגלים. בעיר בתי מלון רבים אכסניות ובעיקר אטרקציות יפהפיות שמושכות תיירים רבים. רכיבה על סוסים, טיפוס על הרי געש. אופני הרים טרקים ומה לא בעצם. האוכלוסיה מסבירה פנים לתיירים. בסביבה ידוע על כפרים נידחים שניתן להגיע אליהם רק במטוסים קלים אם אישורים כדי למנוע הפרעה לחייהם של הילידים האבודים שחיים עדין על פי המסורת האינדיאנית העתיקה. אמצעי גישה יבשתיים חסומים במכוון לתיירות ולמקומיים כאחד. מלון לה פלורסטה

הכל טבעי

הכסא והשולחן ליד החדר

הציוץ הביא לצילום חבל שלא רואים היטב את הצבע.

הצבעונים תפאורה לעץ המקסים במלון לה פלורסטה עוד רחוב בבאניוס חוטי החשמל מקשטים כל פינה

רחוב בצלע ההר


 ללא מילים חבורה עליזה

 פריחה כתומה גם כאלו יש בבאניוס


 לאחר התמקמות במלון אנחנו יוצאים אל הר הגעש טונגראווה בתקווה שנצליח לראות אותו ללא עננים.

פריחה בדרך עוד רחוב


 הדרך להר


 באניוס ממעלה ההר

הדרך אל ההר תלולה. מצד אחד צלע הר מצד שני תהום עמוקה והחשכה מגיעה.היות והיה חשוך מאוד ודי מפחיד לחלק,למרות ניסיונו הגדול של הנהג,הוחלט שנרד חזרה בגלל התהום הגדולה מצד אחד ונשוב למחרת אולי יתמזל מזלנו לראות טוב את הר הגעש טונגראווה. למרות החושך הנוף מהמם.
 המשך יבוא.
חלק 1, חלק 2, חלק 3, חלק 4,חלק 5, חלק 6, חלק 7, חלק 8,
חלק 9,חלק 10, חלק 11, חלק 12,חלק 12 1, חלק 13, חלק 14, חלק 15 ,חלק 16, חלק 17,