העיניים אינן שבעות מהמראות המרתקים כאשר המדריכות המופתעות כמונו מודיעות לנו בשמחה שהיום שבת,מתקיים המצעד הראשון החגיגי לשנה זו ברחבת הקרמלין,תזמורת ותרגילי סדר יחד עם פרשים מהאקדמיה הצבאית.
 היות והכרטיסים נרכשו מזמן, שמרו לנו מקום בשורה ראשונה ליד החבל כדי שנוכל לראות ללא הפרעה.


 ממתינים למצעד המצעד

 תזמורת תרגילי סדר של תלמידי בית הספר הצבאי.

הופעת רוכבים על סוסים שבסיומה הופיעו סוסי פוני עליהם רכבו צעירות מבית הספר הצבאי.

הצוערים


 צופים המצעד הראשון תרגילי סדר מצורף קטע מיו טיוב שמראה את המצעד בערב צבעוני.


 עוד מצעד יפה מיו טיוב.


 בסיום המצעד נכנסנו לכנסיה רוסית אורתודוקסית אוקראינית. מהתקרה עד הרצפה מצוירות דמויות מהברית החדשה.
 גן אלכסנדר היה סגור לרגל אירוע.גן אלכסנדר הוא פארק הממוקם במרכז מוסקבה, לאורך החזית המערבית של החומה של הקרמלין . בראשית המאה ה-19 הוסט נהר נגלינאיה אל תעלה תת-קרקעית, ובעמק הנהר המיובש נבנה בין השנים 1819 -1823 פארק ציבורי בתכנונו של אוסיפ בווה. פארק זה היה הפארק הציבורי הראשון של מוסקבה, ונקרא על שם הצאר אלכסנדר הראשון ששלט באותה עת. הפארק כולל שלושה גנים נפרדים המשתרעים לאורכה של חומת הקרמלין לאורך 865 מטרים. בווה תכנן בפארק גרוטו הממוקם מתחת למגדל בית הנשקייה האמצעי בשנת 1841.
 גדר הפארק נבנתה במיוחד בצורה המנציחה את ניצחונה של רוסיה על נפוליאון בונפרטה. בשנת 1914, שנה לאחר חגיגת יובל ה-300 לשלטונה של שושלת רומנוב, הוקם בגן העליון אובליסק לציון האירוע. ארבע שנים מאוחר יותר הפך השלטון הבולשביקי את האובליסק לאנדרטה לקומוניזם. בשנת 1967 הוקם בפארק קבר החייל האלמוני ובסמוך לו הודלקה אש תמיד שהובאה משדה מרס שבלנינגרד. החל משנת 1997 ניצב בסמוך לקבר החייל האלמוני משמר כבוד .מזרקת הסוסים ליד גן אלכסנדר

 המשך יבוא


חלק 1,חלק 2, חלק 3,חלק 4, חלק5 , חלק 6 , חלק 7 ,חלק 8,חלק 9,חלק 10,חלק 11,חלק 12,
חלק 13,חלק 14, חלק 15,חלק 16,חלק 17,חלק 18,חלק 19,