הלודג' HUASQUILA הויסקילה על שם הר געש מקומי, הוא שמורה בפני עצמה שמוכרזת על ידי אונסקו.


 הנוף מהשביל בלודג' המקסים הלודג' HUASQUILA הויסקילה על שם הר געש מקומי, הוא שמורה בפני עצמה שמוכרזת על ידי אונסקו.
על התקרה תלויות עבודות יד מקוריות. ביום רואים גם את קינון הציפורים למעלה. חדר האוכל בהויסקילה אמזון לודג' כמו יתר הבקתות בנוי בדרך מקורית יפהפייה שתואמת את הסביבה ומוטמעת בנוף בלי לקלקל אותו. בקתות אקולוגיות בנויים עץ מכוסה קש אופייניים לאזור זה של האקלים הטרופי הלח. המיקום, באזור האמזונס באקוודור שנקרא שמורה ביוספריתאו ביוספרת ריזרב. הלודג' נמצא בגובה 800 מ 'מעל פני ים,אקלים חם ביום וקריר בלילה. באזור מגוון רחב של אטרקציות ופעילויות כולל בריכת שחיה נגישה. רק להירגע בערסל ולהנות מהנוף
 היפה של הלודג' שמכיל 6 ביקתות רחבות ונגישות. מסביב,יערות האמזונס עם מוסיקה חינמית מהציפורים הרבות שבמקום ועוד בעלי חיים שחיים באזור. הקולות מסביב הם חלק בלתי נפרד מהחוויה השמימית הזו.

החדר בלודג' מעוטר בפרפרים צבעוניים מעץ. עבודה מקומית.


 מקלחת נקייה ונגישה


 התקרה של הבקתה שעשוייה קש מהודק בבמבוק. הגשם לא נכנס כך נאמר לנו.


 הבקתה מבחוץ הליקוניה

 הנוף מהכניסה לבקתה והערסל המזמין
אסור לגעת, היופי מהפנט.
את הלודג' הנגיש מנהלים ההורים של המדריך המקסים שלנו יחד עם אחיו והעובדים המקסימים
ששימחו אותנו בכל דרך אפשרית. נוצרה ביננו לבין מנהלי הלודג' אחווה שקשה להסביר במילים.
הרגשנו כמו בני משפחה . ולא, אני לא מגזימה. האוכל היה טעים ובשפע. בעל האכסניה אחיו והוריו נמצאים בלודג' רוב היום וישנים בביתם שנמצא בקרוב.
האם היא הרוח החיה והמקסימה של המקום בעזרת הבעל. האם,גברת ססיליה,אוהבת לדבר עם האורחים והיה ממש כף לשוחח אתה. אשה אינטיליגנטית,מלאת שמחת חיים וחיוך רחב. דוברת מספר שפות ביניהן ספרדית אנגלית וגרמנית. הסגל,אדיב מאוד ומנסה לרצות כמיטב יכולתו. המלווים שלנו לא היו צריכים לדחוף בכלל את כיסאות הגלגלים. תמיד היה מי שייקח אותנו לחדרים. בעיקר שאורות הדרך נסגרים כדי
להשאיר ללילה את השקט המיוחד שלו. למרות שהמקום לא עמוק עמוק בתוך הג'ונגל,לא היתה לנו בעיה עם יתושים. ראינו מגוון אחר של חרקים כמו עכבישים גדולים,עשים,זבובים,ג'וקים ועוד. במקום יש ריסוס אקולוגי מיוחד,למרות זאת מצאנו על הקירות חברים. היה נעים מאוד לשינה לאחר יום עמוס בחוויות. מקום מומלץ בחום מכל הלב. אם יכולתי ,הייתי מציידת אותו בחמישה כוכבים. לודג' שהוא גן עדן אמיתי.

 המשך יבוא
חלק 1, חלק 2, חלק 3, חלק 4,חלק 5, ,חלק 6, חלק 7, חלק 8