בדרך בדרך,קונים פרחים. בערב לפני שאנחנו עוזבים את הלודג' הויסקילה שביערות העננים, מכינים לנו מסיבת פרידה בה נוכח כל הצוות והמארחים. ערב קשה לתאר במילים, ימים בודדים יוצרים קשר כל כך מיוחד עם המארחים. והערב מוקדש לקראת יום האם של אקוודור שחל מחר. 13.05.2012 בבוקר אנחנו מתקשים להיפרד מהמארחים המקסימים ומהיופי שמסביב. הדרך ארוכה. אנחנו יוצאים בדרך לטנה כיוון דרום מערב נעבור בפויו ומשל לבאניוס לרגלי הר הגעש טונגראווה. יורד גשם טורדני. והתושבים קונים פרחים ליום האם שחל היום באקוודור.

בדרך

לא צריך מילים (התאריך תקלה במצלמה)

כמה מים

הרחוב נהר טנה

 עוד כנסייה בטנה


 ההתפצלות של נהר טנה טנה היא עיירה קטנה באנדים . ממוקמת על הדרך לבזה ובואנוס דרך הג'ונגל והירוק המדהים שמסביב. המיקום הגאוגרפי והגובה כ-580 מטר מעל פני הים בלבד משרה על המקום מזג אויר נוח מאוד. טנה נחשבת למקום הטוב ביותר באקוודור לעשות בו רפטינג. במקום מפגש של שני נהרות. טנה ופאנו. שיוצרים תנאים אידאלים לרפטינג. שני הנהרות עוברים ממש בתוך העיירה, מה שיוצר טיילת יפה עם גשרי הליכה המחברים בין שני צדי הנהרות. המים בנהרות טובים לשחיה, ויש כמה חופים מסודרים עם חול ואבנים.

הוק מחפש מזון

אחד הדברים המיוחדים בעיירה הוא שיחד עם התיירותיות והמסחריות ההולכת וגוברת של האזור,עדיין נשמר האופי המסורתי של האינדיאנים שחיים במקום,ששמרו על מנהגים תלבושות,מיתוסים,וסגנון חיים. רוכל ברחוב


 גרפיטי גרפיטי חנות למזכרות בעיקר תכשיטים


 הדרך ברחוב צבעוניות שמושכת את העין יוצר גומי ונותן לטעום מכין גומי – עבודה ממש קשה היופי של הסביבה פולי ענק לא אוכלים אלא מוצצים את התוכן.

האורך,כחצי מטר ויש גם משקל לא קטן.

הדרך משכרת ביופיה,כמה מים בכל פינה. מפה של העיר טנה


 כל הזכויות למפה שמורות ליוצרה

הדרכים המובילות לבאניוס. הדרך


 ההרים בדרך קשה להיפרד מהדוכנים הצבעוניים המשך יבוא:
חלק 1, חלק 2, חלק 3, חלק 4,חלק 5, חלק 6, חלק 7, חלק 8,
חלק 9,חלק 10, חלק 11, חלק 12,חלק 12 1, חלק 13, חלק 14, חלק 15,חלק 16,